Kauno r. sporto mokyklos rankininkai 2019/2020 m.Lietuvos rankinio federacijos U-15 ČEMPIONAI !

2020 m. spalio 21-22 dienomis Alytaus sporto rekreacijos centro šaudymo sporto bazėje vyko Lietuvos jaunučių kulkinio šaudymo čempionatas pneumatiniais ginklais. Šiose varžybose dalyvavo Kauno r. sporto mokyklos 12 šaudymo skyriaus moksleivių iš Garliavos, Karmėlavos ir Raudondvario gimnazijų, Kauno r. sporto mokyklos šaudymo mokytojų Loretos Kristinos ir Rimo Stankevičių auklėtinių. Varžybos vyko dviejose erdviose šaudyklose laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro saugumo ir atstumų reikalavimų. Vienu metu galėjo šaudyti 38 dalyviai. Vienoje šaudykloje galėjo dalyvauti tik dviejų komandų atstovai. Šaudant 40 įskaitinių šūvių į elektroninius taikinius dalyvavo 17 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Kauno r. sporto mokyklos šautuvo rungties komanda sudaryta iš Raudondvario gimnazijos mokinių: Henriko Rakausko, Martyno Rukšėno ir Giedriaus Kulikausko puikiai sustartavo ir iškovojo bronzos medalius aplenkdama Vilniaus, Šiaulių, Alytaus, Biržų ir kitas komandas.


Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės varžybose antrus metus iš eilės triumfavo Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ merginos, kurios finale po dramatiškos kovos 23:22 (11:11) palaužė Kauno „ACME-Žalgirio“ pasipriešinimą.
Garliavos rankininkės antrus metus iš eilės tapo LRF taurės laimėtojomis, o praėjusį sezoną, prieš sustabdant LMRL pirmenybes, žengė antroje vietoje. Šiuo metu moterų čempionate „Cascada-hc Garliava SM“ nėra suklupusi nė karto ir žengia pirmoje vietoje.